Yösuunnistusrastit 24.9.2019 - Toramo, Ampumarata



Rata A Miehet 5,9km

(Lähti: 20, Keskeytti: 0, Hylätty: 2)

   1. Pajukangas Mikko                   37.43          
   2. Haataja Joni                       40.35    +02.52
   3. Lehtola Tomi                       42.26    +04.43
   4. Sormunen Roope                     43.56    +06.13
   5. Tapio Jouko                        46.29    +08.46
   6. Korhonen Kari-Jussi                46.52    +09.09
   7. Jurvelin Vesa-Pekka                47.26    +09.43
   8. Mourujärvi Petri                   48.18    +10.35
   9. Rapo Mikko                         49.32    +11.49
  10. Kunnari Esa                        50.21    +12.38
  11. Kilpamäki Petri                    51.30    +13.47
  12. Ollikainen Lassi-Pekka             54.43    +17.00
  13. Koistinen Jukka                    56.56    +19.13
  14. Johansen Jani Ilmari               56.57    +19.14
  15. Keskinarkaus Jouni               1.18.15    +40.32
  16. Semenoff Teemu                   1.26.13    +48.30
      Kurkela Reino                       hyl.          
      Pekkala Esa                         hyl.          
      Poutiainen Tuomo                ei aikaa          
      Ruotsala Ilkka                  ei aikaa          

Rata A Naiset 5,9km

(Lähti: 1, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

   1. Piirainen Sirke                  1.00.47          

Rata B Miehet 3,8km

(Lähti: 16, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

   1. Halttu Ville                       34.28          
   2. Määttä Janne                       37.37    +03.09
   3. Johansen Jani                      39.28    +05.00
   4. Holster Paavo                      39.50    +05.22
   5. Välitalo Urpo                      40.48    +06.20
   6. Aula Jukka                         43.50    +09.22
   7. Virtanen Ismo                      46.31    +12.03
   8. Pasanen Touko                      49.26    +14.58
   9. Valkeapää Nihkolas                 52.33    +18.05
  10. Soppela Teuvo                      54.51    +20.23
  11. Hyvärinen Mikko                    56.05    +21.37
  12. Karjalainen Toni                   56.55    +22.27
  13. Karjalainen Heikki               1.05.22    +30.54
  14. Sirkka Sauli                     1.20.38    +46.10
  15. Torkko Markku                    2.05.09  +1.30.41
      Uski Janne                      ei aikaa          

Rata B Naiset 3,8km

(Lähti: 23, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

   1. Ojanaho Marja-Leena                28.55          
   2. Ojanaho Eeva-Liina                 30.48    +01.53
   3. Timonen Sanna                      36.57    +08.02
   4. Ahava Auli                         37.56    +09.01
   5. Ojala Lumimaaria                   42.26    +13.31
   6. Pääkkönen Nea                      45.33    +16.38
   7. Oikkonen Mirka                     48.02    +19.07
   8. Rahkola Minttu                     48.25    +19.30
   9. Loimu Aino                         52.19    +23.24
  10. Aaltonen Sanni-Lotta               52.25    +23.30
  11. Vierelä Teija                      56.16    +27.21
  12. Hyvärinen Anne                     56.19    +27.24
  13. Haase Tuula                        57.37    +28.42
  14. Kuoppamaa Mari                   1.00.39    +31.44
  15. Lantto Marjo                     1.06.03    +37.08
  16. Rajamäki Noora                   1.06.08    +37.13
  17. Uuusitalo Vilhelmiina ja Henrikson Anne   1.15.49    +46.54
  18. Keskinarkaus Raili               1.18.07    +49.12
  19. Latvala Tuula                    1.20.34    +51.39
  20. Kaikkonen Sanna-Kaisa            1.34.17  +1.05.22
  21. Pietiläinen Emilia ja Heiniö Laura   1.35.07  +1.06.12
  22. Hast Suvi                        2.04.19  +1.35.24
      Kantola Sini                    ei aikaa          

Rata C Miehet 1,8km

(Lähti: 1, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

   1. Väisänen Janne                     42.25          

Rata C Naiset 1,8km

(Lähti: 2, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

   1. Saarinen Annika                    00.00          
      Hintsala Janette ja Tieranta Sani  ei aikaa