Korkalovaara, Tennishalli 17.9.2021 - Yösuunnistus.



A-rata A-hajonta miehet 5,9km

(Lähti: 7, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

   1. Mourujärvi Petri                                                 43.10          
   2. Niska Jussi                                                      44.58    +01.48
   3. Rapo Mikko                                                       48.14    +05.04
   4. Ollikainen Lassi-Pekka                                           53.02    +09.52
   5. Karjalainen Heikki                                               53.51    +10.41
   6. Vasenius Janne                                                   56.09    +12.59
   7. Sivula Aleksi                                                    58.56    +15.46

A-rata A-hajonta naiset 5,9km

(Lähti: 7, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

   1. Vuopio Aino                                                      45.39          
   2. Ojanaho Ansa-Lotta            OH                                 51.27    +05.48
   3. Piirainen Sirke                                                  55.21    +09.42
   4. Tyyskänen Annu                OH                                 58.57    +13.18
   5. Ahava Auli                                                       59.10    +13.31
   6. Määttä Annu                                                    1.26.42    +41.03
   7. Yli-Kuivila Linda                                              1.36.21    +50.42

A-rata B-hajonta miehet 5,9km

(Lähti: 13, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

   1. Hietala Perttu                                                   32.29          
   2. Kivelä Matti                  HiKi                               32.43    +00.14
   3. Haataja Joni                                                     39.57    +07.28
   4. Sorvari Miklas                                                   43.32    +11.03
   5. Arffman Vesa                                                     48.52    +16.23
   6. Tapio Jouko                                                      55.47    +23.18
   7. Poutiainen Tuomo                                                 58.38    +26.09
   8. Tukala Ari                    MML                                59.47    +27.18
   9. Koistinen Jukka               OH                               1.03.45    +31.16
  10. Soppela Teuvo                                                  1.15.06    +42.37
  11. Semenoff Teemu                                                 1.20.17    +47.48
  12. Isojoki Iiro                                                   1.22.10    +49.41
  13. Määttä Janne                                                   1.22.11    +49.42

A-rata B-hajonta naiset 5,9km

(Lähti: 1, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

   1. Oikkonen Sanni                                                   45.09          

B-rata miehet 4,5km

(Lähti: 22, Keskeytti: 0, Hylätty: 1)

   1. Pantsar Petri                                                    36.36          
   2. Mäenpää Riku                                                     36.42    +00.06
   3. Lauri Hannu                                                      40.13    +03.37
   4. Johansén Jani Ilmari                                             40.28    +03.52
   5. Tervaskanto Jukka             Seurakunta                         42.57    +06.21
   6. Karhu Jukka                                                      44.58    +08.22
   7. Kiviniemi Marko                                                  46.14    +09.38
   8. Sivula Lari                                                      48.16    +11.40
   8. Välitalo Urpo                                                    48.16    +11.40
  10. Nykänen Tapio                                                    50.09    +13.33
  11. Virtanen Ismo                                                    51.04    +14.28
  12. Saraste Joona                                                    51.13    +14.37
  13. Oja Raimo                                                        53.14    +16.38
  14. Lääkkö Markus                                                    54.58    +18.22
  15. Marski Eero                                                      55.32    +18.56
  16. Oikkonen Pasi                 RHO                                58.41    +22.05
  17. Säkkinen Yrjö                                                    59.00    +22.24
  18. Virtanen Jussi                                                 1.06.52    +30.16
  19. Niva Jyrki                                                     1.08.32    +31.56
  20. Hyvärinen Mikko                                                1.16.16    +39.40
  21. Jaakola Juha                                                   1.21.14    +44.38
      Jurvelin Niila                                                    hyl.          

B-rata naiset 4,5km

(Lähti: 5, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

   1. Halme Netta                                                      36.41          
   2. Tervaskanto Ruusu             Seurakunta                         44.06    +07.25
   3. Mertanen Sanna                                                   48.20    +11.39
   4. Väärälä Marita                                                   53.36    +16.55
   5. Oikkonen Mirka                                                   54.28    +17.47

C-rata miehet 2km

(Lähti: 6, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

   1. Hietala Ilmari                                                   19.09          
   2. Tervaskanto Toivo                                                24.44    +05.35
   3. Tervaskanto Oiva                                                 24.58    +05.49
   4. Changenot Sebastien                                              32.45    +13.36
   5. Torkko Markku                                                    43.10    +24.01
   6. Sirkka Sauli                  OH                               1.22.17  +1.03.08

C-rata naiset 2km

(Lähti: 8, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

   1. Mäkitalo Marjo                                                   27.13          
   2. Heikkilä Anna                                                    27.26    +00.13
   3. Heikkilä Ulla                                                    27.31    +00.18
   4. Mölläri-Leinonen Maija                                           40.19    +13.06
   5. Pitkäniemi Marja-Leena        RHO                                45.51    +18.38
   6. Post Kaisa                                                       54.25    +27.12
   7. Merkkiniemi Riitta                                               54.32    +27.19
      Wilhelmiina ja Ilona                                          ei aikaa          

A-rata miehet 5,9km

(Lähti: 0, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

A-rata naiset 5,9km

(Lähti: 0, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)