OH seuranmestaruus 2022

L Ä H T Ö L I S T A

© Ounasvaaran Hiihtoseura

Kilpailun sarjat: N6; M6; N8; M8; N10; N12; M10; M12; N14; N16; NYL; M14; MYL

N6 Naiset 6 vuotta 0.6 km V

   Lähtö                      Nro   Nimi                    Seura

18.05.00                         1  Hilda Kaikkonen

Sarjaluettelo

M6 Miehet 6 vuotta 0.6 km V

   Lähtö                      Nro   Nimi                    Seura

18.05.00                         2  Lauri Muranen
18.05.00                         3  Saku Hyrkäs
18.05.00                         4  Milo Rintapukka

Sarjaluettelo

N8 Naiset 8 vuotta 0.6 km V

   Lähtö                      Nro   Nimi                    Seura

18.05.00                         5  Mai-Marie Pitkänen
18.05.00                         6  Martta Tolonen
18.05.00                         7  Nanna Vaattovaara

Sarjaluettelo

M8 Miehet 8 vuotta 0.6 km V

   Lähtö                      Nro   Nimi                    Seura

18.05.00                         8  Janne Hamari
18.05.00                         9  Eemeli  Muranen
18.05.00                        10  Juho Jarva
18.05.00                        11  Roni Jurvelin
18.05.00                        12  Otto Tolonen
18.05.00                        13  Nuutti Hietala
18.05.00                        14  Oliver Kairala

Sarjaluettelo

N10 Naiset 10 vuotta 1 km V

   Lähtö                      Nro   Nimi                    Seura

18.10.00                        15  Aada Hyrkäs
18.10.00                        16  Nella Vaattovaara
18.10.00                        17  Inka Laitinen
18.10.00                        18  Viena Luiro
18.10.00                        19  Essi  Jarva
18.10.00                        20  Ellen Poikela
18.10.00                        21  Ellen Hovila
18.10.00                        22  Iina Jurvelin
18.10.00                        23  Inka Laitinen

Sarjaluettelo

N12 Naiset 12 vuotta 1 km V

   Lähtö                      Nro   Nimi                    Seura

18.10.00                        30  Karin Hovila
18.10.00                        31  Eden Sieppi
18.10.00                        32  Lilli Haataja
18.10.00                        33  Aava Kuoksa
18.10.00                        34  Minttu Rapo

Sarjaluettelo

M10 Miehet 10 vuotta 1 km V

   Lähtö                      Nro   Nimi                    Seura

18.15.00                        24  Vili Haataja
18.15.00                        25  Eeli Kuoksa
18.15.00                        26  Peetu Saukko
18.15.00                        27  Lappi Nurmela
18.15.00                        28  Ilmari Hietala
18.15.00                        29  Abel Sieppi

Sarjaluettelo

M12 Miehet 12 vuotta 1 km V

   Lähtö                      Nro   Nimi                    Seura

18.15.00                        35  Osku Kesti
18.15.00                        36  Lauri Tapio
18.15.00                        37  Oiva Tervaskanto
18.15.00                        38  Pietu Niskanen
18.15.00                        39  Vilho Luiro

Sarjaluettelo

N14 Naiset 14 vuotta 2 km V

   Lähtö                      Nro   Nimi                    Seura

18.20.00                       100  Enna Poikela
18.20.00                       101  Lumia Nurmela
18.20.00                       102  Nelli-Maria Valle

Sarjaluettelo

N16 Naiset 16 vuotta 2 km V

   Lähtö                      Nro   Nimi                    Seura

18.20.00                       110  Mona Pitkänen
18.20.00                       111  Juulia Ojala
18.20.00                       112  Hilpi Ruotsala
18.20.00                       113  Heta Ruotsala
18.20.00                       114  Laura Ojala

Sarjaluettelo

NYL Naiset 2 km V

   Lähtö                      Nro   Nimi                    Seura

18.20.00                       115  Tuuli  Suutari

Sarjaluettelo

M14 Miehet 14 vuotta 2 km V

   Lähtö                      Nro   Nimi                    Seura

18.25.00                       103  Tomi Saukko
18.25.00                       104  Ivan Kharlanov
18.25.00                       105  Iiro Pohjola
18.25.00                       106  Marius Pitkänen
18.25.00                       107  Joel Tapio
18.25.00                       108  Pyry Vuolli
18.25.00                       109  Erkka Petrelius

Sarjaluettelo

MYL Miehet 2 km V

   Lähtö                      Nro   Nimi                    Seura

18.25.00                       116  Pekka  Kuoksa
18.25.00                       117  Eetu  Pulju
18.25.00                       118  Tapio Nurmela
18.25.00                       119  Janne Mäkinen

Sarjaluettelo