Ounasvaaran Hiihtoseura ry

Hiihtomajantie 4 B
96400 ROVANIEMI
+358 40 1544 140
info@oh.fi

Toimisto avoinna pääsääntöisesti arkisin klo 9-11, 12-15.
Muina aikoina sopimuksen mukaan.

Toiminnanjohtaja

                       Ilkka Ruotsala

+358 40 1544 140

                  ilkka.ruotsala@oh.fi

 

OH:n Punaisen Tuvan tilavuokraus

info@oh.fi
+358 40 1544 140

Napapiiri-Jukola 2020 pääsihteeri

Sami Leinonen
+358 50 557 8003
sami.leinonen@jukola.com

JOHTOKUNTA

Seuran puheenjohtaja

Heikki Autto
heikki.autto@rovaniemi.fi
Varajäsen: Riitta Hurtig

 

Jäsenet:
Juhani Huhtala
juhani.huhtala@ounaspartners.fi
Varajäsen: Juhani Juuruspolvi

 Mervi Maijala

mhmaijala@gmail.com

Varajäsen:Joni Haataja

Pirjo Muranen
pirjomuranen@gmail.com
Varajäsen: Heidi Palojärvi
Tarmo Oikarinen
tarmo.oikarinen@gmail.com
Varajäsen: Lea Pirttilä
Pasi Oikkonen
pasi2oikkonen@gmail.com
Varajäsen: Hellevi Lohi
Juha Rantala
rantala.juha@gmail.com
Varajäsen: Sirpa Torvinen
Ali Hoikkala
ali.hoikkala@gmail.com
Varajäsen: Tapio Kallunki
Jani Irvankoski
jairvan1@luukku.com
Varajäsen: Timo Saarenpää

JAOSTOT

HIIHTO

Puheenjohtaja

Mervi Maijala

040 736 5172

mhmaijala@gmail.com

 

Sihteeri

Jukka Tervaskanto
jukka.tervaskanto@gmail.com

Rahastonhoitaja

Pirjo Muranen
pirjomuranen@gmail.com

MÄKI

Puheenjohtaja
Ali Hoikkala
040 779 5357
ali.hoikkala@gmail.com
Sihteeri
Marja Lempiäinen marja.lempiainen@lapinamk.fi
Rahastonhoitaja
Marja Lempiäinen marja.lempiainen@lapinamk.fi

SUUNNISTUS

Varapuheenjohtaja
Juha Rantala
040 588 1278
rantala.juha@gmail.com
Sihteeri
Sirpa Torvinen
sirpa.torvinen@lapinamk.fi
Rahastonhoitaja
Sirpa Torvinen
sirpa.torvinen@lapinamk.fi

AMPUMAHIIHTO

Puheenjohtaja
Pasi Oikkonen
040 508 6818pasi2oikkonen@gmail.com
Sihteeri
Heli Saarenpää
helinviestit@gmail.com
Rahastonhoitaja
Hellevi Lohi
hellevilohi@gmail.com

 

LIITTEET

Toimintasäännöt

Toimintakertomus 2018-2019

Toimintasuunnitelma 2019-2020