Ounasvaaran Hiihtoseura ry

Hiihtomajantie 4 B
96400 ROVANIEMI
+358 40 720 4005
info@oh.fi

Toimisto avoinna arkisin klo 11 – 15.
Muina aikoina sopimuksen mukaan.

Toiminnanjohtaja

Jaana Saarinen
+358 40 1544 140
jaana.saarinen@oh.fi

OH:n Punaisen Tuvan tilavuokraus

info@oh.fi
+358 40 720 4005

Koordinaattori

Niina Gibbons
+358 40 720 4005
niina.gibbons@oh.fi

JOHTOKUNTA

Seuran puheenjohtaja

Heikki Autto
heikki.autto@rovaniemi.fi
Varajäsen: Riitta Hurtig

 

Jäsenet:
Juhani Huhtala (varapuheenjohtaja)
juhani.huhtala@ounaspartners.fi
Varajäsen: Juhani Juuruspolvi
Ilkka Ruotsala (hiihto)
ilkka.ruotsala@mhy.fi
Varajäsen: Joni Haataja
Pirjo Muranen
pirjomuranen@gmail.com
Varajäsen: Tiina Pallari
Tarmo Oikarinen (suunnistus)
tarmo.oikarinen@gmail.com
Varajäsen: Lea Pirttilä
Karoliina Harju (amp.hiihto)
karoliinaharju@icloud.com
Varajäsen: Hellevi Lohi
Juha Rantala
rantala.juha@gmail.com
Varajäsen: Sirpa Torvinen
Ali Hoikkala (mäki/yh)
ali.hoikkala@gmail.com
Varajäsen: Tapio Kallunki
Eero Hietanen
eero.hietanen@hiihtoliitto.fi
Varajäsen: Timo Heiskanen

JAOSTOT

HIIHTO

Puheenjohtaja
Ilkka Ruotsala
ilkka.ruotsala@mhy.fi
Sihteeri
Jukka Tervaskanto
jukka.tervaskanto@gmail.com
Rahastonhoitaja
Tiina Pallari
tiina.pallari@luukku.com

MÄKI

Puheenjohtaja
Ali Hoikkala
ali.hoikkala@gmail.com
Sihteeri
Marja Lempiäinen marja.lempiainen@lapinamk.fi
Rahastonhoitaja
Marja Lempiäinen marja.lempiainen@lapinamk.fi

SUUNNISTUS

Puheenjohtaja
Tarmo Oikarinen
tarmo.oikarinen@gmail.com
Sihteeri
Sirpa Torvinen
sirpa.torvinen@lapinamk.fi
Rahastonhoitaja
Sirpa Torvinen
sirpa.torvinen@lapinamk.fi

AMPUMAHIIHTO

Puheenjohtaja
Karoliina Harju
karoliinaharju@icloud.com
Sihteeri
Heli Saarenpää
helinviestit@gmail.com
Rahastonhoitaja
Hellevi Lohi
hellevilohi@gmail.com

 

 

LIITTEET

Toimintasäännöt

Toimintakertomus 2017-2018

Toimintasuunnitelma 2018-2019